SEPETİM

0

Hakkımızda

Puuku ahşaba, bakıra, seramiğe hayat vermek isteyen, el emeğinin, doğal olanın, zanaatın kıymetini bilen, aynı zamanda “kişiye özel tasarım” fikrinin heyecanıyla yola çıkmış iki genç girişimci tarafından yaratılan bir markadır.   

Çevrenize baktığınızda hemen hemen her şeyin bir kopyasının olduğunu fark edeceksiniz. Oysa fabrikasyon ürünlerin tüm yaşam alanlarına hâkim olması sıradanlığı da beraberinde getiriyor. Biz hayatın her alanında özgünlüğü savunan iki girişimci olarak bir tasarım hikâyesi yazdık. Sizler için hazırladığımız bu projede “biricikliği” düstur edinip, bir benzeri dahi olmayan ürünleri bir araya getirdik. Yaşam alanlarını kişiselleştirmek istedik.

Evlerinizde, iş yerlerinizde eşi benzeri olmayan ürünlerle yapacağınız sunumlar, hem değerli misafirlerinizi hem de sizleri memnun edecektir. Alışılagelmişin dışına çıkarak yeni bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Ürünlerimizin yapılış anından teslim edilene kadar her aşamada kontrol edildiğini ve sizlere tüm güvenlik önlemleri alınmış ambalajlarla ulaşacağını bildirmek isteriz.

Sitemizde yer alan tüm ürünlerin tamamen sağlıklı malzemelerden üretildiğini, herhangi bir katkı maddesinin bulunmadığını söylemekten de memnuniyet duyarız. Sağlıksız ürünlerin piyasada oldukça fazla bulunduğu böyle bir dönemde servis tahtalarına ve tabaklarına zeytinyağı ile bakım yapma zevkine siz de erişin.

Üretim ve imalat aşamasında yıllarını bu işe vermiş olan emektar insanlarla çalışıyoruz. Her aşamasında el emeğinin ve alın terinin bulunduğu ürünlere paha biçerken de oldukça zorlanıyoruz. Web sitemiz Kasım 2015’te yayın hayatına başladı. Sizlerden gelen yoğun talep karşısında yeni ürünleri ve yeni tasarımları sitemize eklemeye devam ediyor olacağız. Bu nedenle bizi takip etmeniz, hayallerinizdeki doğal ürünlere kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

Ürünlerimiz, siparişleriniz ve diğer tüm merak ettiğiniz konular hakkında alanında uzman müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. 

Top